jak pracujemy?

Prowadzimy projekt kompleksowo: projektowanie wnętrz zaczyna się od koncepcji poprzez projekt realizacyjny aż do nadzoru autorskiego nad wykonywanym projektem. Współpracujemy z Wykonawcami z różnych branż.

 

projekt koncepcyjny

Zaczynamy od poznania się z Państwa potrzebami, marzeniami i możliwościami. Przechodzi to przez naszą wrażliwość, świadomość aktualnych trendów i możliwości realizacyjnych. Przygotowujemy wizualizacje wnętrz, które są podstawą do dialogu z Inwestorem. Zaakceptowany projekt koncepcyjny jest podstawą do sporządzenia projektu wykonawczego.

projekt wykonawczy

Po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego przechodzimy do wykonania rysunków wykonawczych dla branżystów. Dobieramy wszystkie materiały z podaniem ilości i wskazujemy miejsca zakupu. Nasze projekty są przygotowane indywidualnie i wymagają szczegółowego opracowania dla budowlańców, stolarzy, kowali. Z wielką przyjemnością dobieramy również dzieła artystyczne.

nadzór autorski

Przekazujemy wykonawcom wytyczne do projektu wnętrz. Nadzorujemy zgodność wykonywanych prac wykończeniowych z projektem, tak aby aranżacje wnętrz spełniły Państwa oczekiwania. Nie wykonujemy nadzorów budowlanych.

 

wykonujemy projekty koncepcyjne, wnętrza pokazowe, wizualizacje produktowe

Bierzemy również udział w konkursach na projekty przestrzeni wnętrz, scenografii, wystawienniczych, architektury i czasem urbanistyki w Polsce i za granicą.

skład naszego zespołu:

landscape5

dr Agnieszka Mierzwa

architekt wnętrz/główny projektant

 

Absolwentka ASP Kraków na Wydziale Architektury Wnętrz, stypendystka w Escuola de Arte y Diseno en Valencia w Hiszpanii. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz. Od 2010 roku jest asystentem na kierunku Architektura Wnętrz Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. Tworzy projekty wnętrz, fotografuje, maluje i podróżuje. Kolekcjonuje granatowe szkło.

landscape6

mgr sztuki Patrycja Antosiak

architekt wnętrz/projektant

 

Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2018 roku Architekt Wnętrz w pracowni projektowej theSwallows. Inspiracje czerpie z licznych podróży. Zapalona gimnastyczka na drążku pionowym.

 

ul. Jezuicka 7

85-102 Bydgoszcz

tel. 694 626 745

studio@theswallows.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.