jak pracujemy?

Prowadzimy projekt kompleksowo: projektowanie wnętrz zaczyna się od koncepcji poprzez projekt realizacyjny aż do nadzoru autorskiego nad wykonywanym projektem. Współpracujemy z Wykonawcami z różnych branż.

projekt wnętrz prywatnych

Jeśli planujesz urządzenie swojego wnętrza i poszukujesz projektanta do współpracy – proponujemy swoje profesjonalne usługi.

  • kompleksowy projekt wnętrza prywatnego
  • koncepcyjny projekt aranżacji wnętrza prywatnego
  • apartamenty i domy pokazowe dla deweloperów i biur nieruchomości

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

projekt wnętrz biurowych

Wnętrze biura to wizytówka firmy i w swojej strukturze i formie powinno podążać za organizacją, podkreślać jej tożsamość, przyjęte cele i wartości firmy. Korzyści płynące z zaprojektowanego względem potrzeb firmy i pracownika sprzyjają efektywności i kreatywności pracy.

Dobrze zorganizowane biuro stymuluje aktywność i gotowość do działań pracownika, personalizacja wzmacnia więź uczuciową ze stanowiskiem pracy, grupą i organizacją.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

skład naszego zespołu:

landscape5

dr Agnieszka Mierzwa

architekt wnętrz/główny projektant

 

Absolwentka ASP Kraków na Wydziale Architektury Wnętrz, stypendystka w Escuola de Arte y Diseno en Valencia w Hiszpanii. Od 2009 roku prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz. Od 2010 roku jest asystentem na kierunku Architektura Wnętrz Uniwersytetu Technologiczno- Przyrodniczego w Bydgoszczy. Tworzy projekty wnętrz, fotografuje, maluje i podróżuje. Kolekcjonuje granatowe szkło.

landscape6

mgr sztuki Patrycja Antosiak

architekt wnętrz/projektant

 

Absolwentka Uniwersytetu Technologiczno – Przyrodniczego w Bydgoszczy na Wydziale Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska. Od 2018 roku Architekt Wnętrz w pracowni projektowej theSwallows. Inspiracje czerpie z licznych podróży. Zapalona gimnastyczka na drążku pionowym.

ul. Jezuicka 7

85-102 Bydgoszcz

tel. 694 626 745

studio@theswallows.pl

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.